فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی یکی از روش‌های پزشکی غیردارویی است که برای درمان مشکلات جسمی و عملکردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، با استفاده از تمرینات، حرکات و درمان‌های دیگر، از جمله ماساژ و فشار درمانی، به بیماران کمک می‌شود تا عملکرد جسمانی خود را بهبود بخشند و از درد و ناراحتی‌های مربوط به مشکلات فیزیکی خود رهایی پیدا کنند.

 

جمال شریفیان,محمدباباخانی,هیمن علیزاده

فیزیوتراپی در ارومیه

در ارومیه، بسیاری از مراکز پزشکی و کلینیک‌ها به فیزیوتراپی متمرکز شده‌اند و کلینیک فیزیوتراپی ارغوان یکی از این مراکز می باشد که از متخصصان مجرب و با تجربه مشغول به کار هستند.

در کلینیک فیزیوتراپی ارغوان ، بیماران با مشکلات مختلفی از جمله مشکلات اسکلتی-عضلانی، بیماری‌های مزمن، آسیب‌های ورزشی و مشکلات پس از جراحی مورد درمان قرار می‌گیرند.

فیزیوترراپی در اومیه یکی از خدمات اصلی کلینیک ارغوان که تحت نظر فیزیوتراپیست محمد باباخانی می باشد. برای رزرو وقت قبلی یا دریافت مشاوره رایگان با شماره ۳۳۴۳۲۸۵۰-۰۴۴ تماس حاصل فرمائید.

 

مزایای فیزیوتراپی

 

یکی از مزایای فیزیوتراپی این است که این روش درمانی به طور کلی غیرمزمن بوده و نیاز به مصرف داروهای شیمیایی ندارد. علاوه بر این، فیزیوتراپی به بیماران کمک می‌کند تا از طریق تمرینات و درمان‌های مختلف خودکنترلی بیشتری بر روی بدن خود داشته باشند و بهبودی بیشتری را تجربه کنند.

فیزیوتراپی ارغوان در ارومیه

 

بیمارانی که برای فیزیوتراپی به کلینیک فیزیوتراپی ارغوان مراجعه می کنند با انواع دستگاه های فیزیوتراپی مانند: لیزر پرتوان ، لیزر اسکنر ،دستگاه التراسوند ، دستگاه تکار، لیزر هیرو 3000 و .... تحت درمان و توانبخشی قرار می گیرند. در تمامی مراحل درمان 3 نفر فیزیوتراپ مجرب شما را تحت نظر دارند.

 

 

دوره بهبودی در فیزیوتراپی

 

دوره های درمان فیزیوتراپی در هر بیمار به چندین پارامتر بستگی دارد که از جمله آن میتوان به تجهیزات مناسب و به روز و همچنین کادر درمان با تجربه و متخصص ، روحیه شخص بیمار و همچنین عواملی از جمله نوع بیماری های عضلانی اسکلتی دارد.

اگر چه بیمار نیز باید نکاتی که فیزیوتراپیست قید میکند حتما رعایت کند تا پروسه بهبودی هرچه سریعتر به سر انجام برسد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *